Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Įvežamų į Lietuvos Respubliką gyvūnų veterinarinio tikrinimo tvarka (2)

Įvežamų į Lietuvos Respubliką gyvūnų veterinarinio tikrinimo tvarka (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Gyvūnų, įvežamų iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungą (ES) per Lietuvos respublikos pasienio veterinarijos postus, veterinarinio tikrinimo reikalavimai. Bendrosios nuostatos. Bendrieji veterinarinio tikrinimo reikalavimai. Reikalavimai pasienio veterinarijos postams. Specialieji veterinarinio tikrinimo reikalavimai. Tranzitu gabenamų gyvūnų veterinarinis tikrinimas. Gyvūnų karantinavimas. Gyvūnų karantinavimas gyvūnų, įvežamų iš trečiųjų šalių į Europos sąjungą per Lietuvos respublikos pasienio veterinarijos postus, veterinarinio tikrinimo reikalavimų įgyvendinimo taisyklės. Bendrosios nuostatos. Dokumentų patikrinimas. Atitikties patikrinimas. Fizinis patikrinimas. Dokumentai ir jų registracija.

Ištrauka

Gyvūnų, įvežamų iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungą per Lietuvos Respublikos pasienio veterinarijos postus, veterinarinio tikrinimo reikalavimai parengti vadovaujantis Lietuvos Respublikos veterinarijos įstatymu (Žin., 1992, Nr. 2- 15) ir įgyvendina 1991 m. liepos 16 d. Tarybos direktyvą 91/496/EEB, nustatančią gyvūnų, įvežamų į Bendriją iš trečiųjų šalių, veterinarinių tikrinimų organizavimo principus.

1. Gyvūnų, įvežamų iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungą per Lietuvos Respublikos pasienio veterinarijos postus, veterinarinio tikrinimo reikalavimų (toliau – Reikalavimai) tikslas – nustatyti gyvūnų, importuojamų iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungą per Lietuvos Respublikos pasienio veterinarijos postus ir gabenamų per jos teritoriją tranzitu, veterinarinių tikrinimų tvarką.
2. Reikalavimai netaikomi naminiams gyvūnams, vežamiems kartu su savininkais ne komerciniais tikslais, išskyrus arklinius gyvūnus.
3. Vartojamos sąvokos:
Atitikties patikrinimas – vizualinis patikrinimas, ar informacija dokumentuose, veterinariniuose sertifikatuose atitinka gyvūną, gyvūnai tinkamai suženklinti.
Dokumentų patikrinimas – veterinarijos sertifikatų ir kitų gyvūnų siuntą lydinčių dokumentų patikrinimas.
Fizinis patikrinimas – gyvūno apžiūrėjimas, įskaitant galimą mėginių ėmimą ir laboratorinį tyrimą, ir, jei būtina, papildomi tyrimai karantino metu.
Gyvūnai – arkliai, asilai, mulai ir arklėnai (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą (toliau – KPN) 01.01), galvijai (kodas pagal KPN 01.02), kiaulės (kodas pagal KPN 01.03), avys ir ožkos (kodas pagal KPN 01.04), naminiai paukščiai (kodas pagal KPN 01.05), žuvys (kodas pagal KPN 03.01), kiti gyvi gyvūnai (kodas pagal KPN 01.06).
Importas – gyvūnų įvežimas į ES muitų teritoriją, deklaruojant juos išleidimui į laisvą apyvartą, kaip nurodyta 1992 m. spalio 12 d. Tarybos reglamente (EEB) Nr. 2915/92, nustatančiame Bendrijos Muitinės kodeksą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-17
DalykasŽemės ūkio referatas
KategorijaŽemės ūkis
TipasReferatai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis24.54 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ivezamu i Lietuvos Respublika gyvunu veterinarinio tikrinimo tvarka (2) [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus kolegija
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą