Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Žemės ūkio technikos serviso įmonės projektas

Žemės ūkio technikos serviso įmonės projektas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Žemės ūkio ir kaimo plėtros strategija. Bendrosios nuostatos. Žemės ūkio ir kaimo plėtros politikos įgyvendinimo kryptys. Santrauka. Projektinė dalis. Serviso įmonės veiklos zonoje esančių žemės naudotojų sudėtis ir gamybinė techninė charakteristika. Traktorių naudojimo planavimas. Žemės ūkio technikos techninės priežiūros organizavimo formos pasirinkimas. Traktorių techninės priežiūros skaičius ir darbo sąnaudų. Traktorių periodinės techninės priežiūros skaičiaus nustatymas. Traktorių periodinės techninės priežiūros darbo sąnaudų skaičiavimas. Mašinų eksploatacinių gedimų taisymo darbo sąnaudų skaičiavimas. Serviso įmonės užimtumo skaičiavimas. Mašinų priežiūros postų skaičius ir mobilių agregatų skaičiaus skaičiavimas. Technikos kiemo įrenginių skaičiavimas. Dirbtuvės skyrių plotų skaičiavimas. Garažų ploto skaičiavimas.

Ištrauka

Šiame skyriuje nagrinėsiu:serviso įmonės geografinę padėtį; žemės naudotojų sudėtį; žemės ūkio naudmenų ir pasėlių struktūrą; žemės naudotojų ir serviso įmonės mašinų parką ir jo naudojimo rodiklius; mašinų techninio serviso materialinę techninę bazę ir jos naudojimą;mašinų techninio serviso organizavimą.Visus pagrindinius duomenis, kurie charakterizuoja serviso veiklos zonoje esančių žemės naudotojų gamybinę veiklą, mašinų parką ir pasirūpinimą inžinierių techninių paslaugų įranga, ir priemonėmis, pateiksiu lentelėse.

Remiantis lentele matosi, kad serviso įmonės veiklos zonoje yra: 3 žemės ūkio bendrovės, kurios turi bendrą 500 ha ariamos žemės plotą. Taip pat yra 38 ūkininko ūkiai, kurie užima bendrą 880 ha ariamos žemės plotą. Mažiausiais žemės turi tik 198 ha asmeniniai ūkiai, jų yra 52. Didžiausią žemės plotą turi ūkininkų ūkiai, šie ūkiai visą žemę skiria kultūrų auginimui. Žemės ūkio bendrovė nieko neaugina iš toliau lentelėje pateiktų kultūrų.Vidutinis asmeninio ūkio žemės plotas tesudaro tik 3,8 ha. Detalesnį žemės pasiskirstymą tarp žemės naudotojų pateikių 1 ir 2 lentelėse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis141.62 KB
Autoriussalve
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPauliukas
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasŽemės ūkio inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes ukio technikos serviso imones projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Pauliukas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą