Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Broilerių auginimas

Broilerių auginimas

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Paukštininkystės gamybos poreikis Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Broilerių kokybę įtakojantys veiksniai. Energijos ir medžiagų reikmės broileriams. Baltymai ir aminorūgštys. Baltymų ir aminorūgščių koncentracijos normos. Mineralinės medžiagos. Vitaminai ir nepakeičiamosios riebalų rūgštys. Vandens reikšmė. Lesinimas. Lesalų sudėtis. Lesalų struktūra. Kasdieninė broilerių auginimo kontrolė. Išvados. Darbas iliustruotas lentelėmis bei paveikslėliais.

Ištrauka

Paukštininkystės produktų gamyba visame pasaulyje sparčiai didėja. Gerėjant pragyvenimo lygiui didėja paukštininkystės produktų suvartojimas. Atitinkamas produkcijos suvartojimas priklauso nuo ekonominės padėties, mitybos tradicijų, paukštininkystės išsivystimo ir kitų veiksnių.
Geriau aprūpinant vartotojus maisto produktais, būtina atsižvelgti į kintančius gyventojų mitybos ypatumus. Mechanizuojant ir automatizuojant gamybos procesus, mažėja fizinio darbo, žmonės vis mažiau juda. Su tuo susijusi mitybos evoliucija. Mažiau suvartojama turinčių daug angliavandenių (bulvių ir duonos gaminių) ir kaloringų maisto produktų (ypač riebalų ir riebios mėsos), daugiau valgoma neriebios mėsos, pieno produktų, kiaušinių, daržovių ir vaisių. Ypač svarbūs žmonių mityboje gyvuliniai baltymai.
Darbo objektas: paukštiena – broileriai.
Darbo tikslas: remiantis 1993 – 2003 m. duomenimis ir įvertinti broilerių auginimo ypatumus.
Darbo uždaviniai:
• Išanalizuoti paukštienos gamybos poreikius Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse.
• Apibūdinti broilerių auginimo ypatumus.
• Pateikti išvadas.

Pasaulyje didėjant gyventojų skaičiui, didėja ir poreikis paukštienos gamybai.
Nuolatinė paukščių broilerių paklausa skatina vystyti jų selekciją, kad galima būtų pagaminti maksimalų produkcijos kiekį su minimaliomis darbo ir lėšų sąnaudomis.
Paukštienos gamybos ir gyventojų poreikiai pateikti schemose.
Iš pateikto paveikslėlio duomenų (1 pav.) akivaizdžiai matyti, jog nuo 1993m. iki 2003m. pasaulyje broilerių gamyba auga. Dešimties metų broilerių gamyba rodo, kad broilerių poreikis žmonėms kasmet vis auga. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio referatas
KategorijaŽemės ūkis
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai1
Dydis43.15 KB
Autoriusasta
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Broileriu auginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą