Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Žemės darbų mašinų klasifikacija ir sandaros ypatumai

Žemės darbų mašinų klasifikacija ir sandaros ypatumai

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Tikslas. Uždaviniai. Įvadas. Žemės darbų mašinų plėtros perspektyva. Žemės darbų mašinų tipai ir jiems keliami reikalavimai. Žemės darbų mašinos 6. Reversinė vibroploktė LG 140 Honda/Hatz 6. Reversinė vibroplokštė LH 700 6. Vienkryptė vibracinė grunto tankinimo plokštė LF 3820 7. Vibroplūktuvas LT 800 8. Tranšėjinis - kumštinis vibrovolas LP 8500 10. Universalūs mini krautuvai. Ratiniai ekskavatoriai. Mašinų parametrai ir techniniai bei ekonominiai rodikliai. Darbo padargų tipai. Važiuoklės. Pavaros. Išvados.

Ištrauka

Tikslas

1. Išnagrinėti kokia yra žemės darbų mašinų klasifikacija ir kokie yra sandaros įpatumai.

Uždaviniai

1. Išanalizuoti kokia yra žemės darbų mašinų klasifikacija.
2. Išsiaiškinti kokie yra žemės darbų mašinų sandaros įpatumai.
3. Išsiaiškinti kokie yra pagrindiniai žemės darbų mašinų parametrai.

Įvadas

Žemės darbai – tai viena statybos proceso operacijų. Visi antžeminiai, tuo labiau požeminiai, inžineriniai statiniai daugiau ar mažiau susiję su grunto kasimo, lyginimo, vežimo, tankinimo, stabilizavimo, apdailos ar pan. darbais. Ypač daug darbų reikia atlikti įrengiant želdinamas teritorijas. Koreguojant relijefo nelygumus tenka atlikti daug žemės darbų. Vienose vietose pilami pylimai, kitose įrengiamos iškasos. Gruntai priskiriami anizotropiniams kūnams, kurių fizinės ir mechaninės savybės priklauso net tik nuo graniometrinės sudėties, bet ir nuo gruntų buklės – sausi, įmirkę, purieji, tankieji, išalę. Todėl jų ardymo bei tankinimo jėgos skiriasi. Norint apdoroti apdoroti mechaninėmis ar kitomis priemonėmis, būtina žinoti kokiomis priemonėmis ir būdais tai galima atlikti mažiausiomis laiko ir lėšų sąnaudomis.

Žemės darbų frontas, pvz., želdinamų teritorijų įrengimas, yra labai didelis, todėl didesnę perspektyvą turi nepertraukiamo veikimo mašinos bei hidromechanizacijos priemonės. Kartu intensyviai tobulinamos ir visų kitų tipų žemės mašinos. Tačiau sioje srityje dar daug neišnaudotų mokslo ir technikos galimybių. Grunto kasimo analizė rodo, kad dauguma šiuo metu naudojamų mašinų tik didesniu masteliu atkartoja rankų darbo principus (tiesioginiai ir atbuliniai kaušai, peilai, kaušų grandinės ir t.t.). žmogus vienu metu gali valdyti du, o išimtinais atvejais tris darbo judesius, todėl tiesiogiai žmogaus valdomos mašinos dažniausai atlieka vieną du ir labai retai tris judesius. Tačiau automatikos, telemechanikos, kompiuterijos laimėjimai jau leidžia realiai atliktisudėtingesnius darbo padargo judesius erdvėje su keturiais, penkias ir netgi šešiais laisvės laipsniais. Tai atveria didžiulių galimybių ieškoti naujų grunto kasimo būdų ir kurti iš principo naujas efektyvias žemės darbų mašinas
Intensyviai tobulinamos konstrukcinės darbo padargų schemos komplektuojant bazinę mašiną įvairiomis paskirties darbo padargais ir kartu didinant atliekamų operacijų skaičių.
Apie darbo padargų kūrimo tendencija pasaulyje tam tikros informacijos gali suteikti naujų konsrukcinių schemų patentavimo dinamika.
Informacijos analizė parodė, kad universaliausia bazine žemės darbų mašina įrengiant želdinamas teritorijas yra laikomas hidraulinis ekskavatorius. Jis tinkamiausias daugiatikslei žemės darbų paskirčiai.
Pagal dabar galiojančią klasifikaciją visą gausą techninių sprendinių, projektuojant ir gaminant žemkasių darbo padargus, galimasuskirstyti į keturias grupes: tradicinė,adaptyvioji, sugretintoji ir transformuojamoji darbo įranga. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-01-23
DalykasŽemės ūkio referatas
KategorijaŽemės ūkis
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis147.89 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasKazimieras Matiušinas
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasKraštotvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes darbu masinu klasifikacija ir sandaros ypatumai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Kazimieras Matiušinas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą