Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Ūkininkavimo plėtros projektas: kiaulių auginimas

Ūkininkavimo plėtros projektas: kiaulių auginimas

  
 
 
12345678
Aprašymas

Ūkininkavimo plėtros projektas. Gyvulių skaičius, produktyvumas, kiaulinikystės produkcijos gamybos apimtys. Pašarų reikmė. Žemės ūkio augalų derlingumo prognozavimas. Žemės naudmenų transformavimas. Žemės ūkio augalų pasėliai, sėjomainos rotacija. Augalininkystės produkcijos gamybos apimtys ir vertė. Investicijų reikmė ir finansavimo šaltiniai. Gamybos sąnaudų (išlaidų) planavimas. Samdomų agroserviso darbų apimtys ir išlaidos jiems apmokėti. Išlaidos darbo užmokesčio ir socialinio draudimui. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudos. Kitos išlaidos. Kintamųjų ir pastoviųjų išlaidų sumos. Projekto ekonominis vertinimas. Pardavimo pajamos, pelnas, pinigų srautai, balansas. Tiesioginės išmokos ir kompensacijos. Finansiniai ūkio veiklos rezultatai. Išvados.

Ištrauka

Mano turimos žemės plotas yra 130 ha tai pagal tai yra surandamas ir apskaičiuojamas reikalingas kiaulių skaičius. Kadangi mano ūkio gamybinė kryptis yra kiaulinikystė, tai pagal tai orientuojamės ir pasirenkame auginti kiaules ir paršelius. Mano ūkyje auginama 364 kiaulės, taip pat auginama 28 paršavedžių ir 3 kuiliai. Taigi bendros investicijos kiaulėms sudaro 253230 lt.
Taip pat parduodame paršelius , kurių mes neauginsime, jų produkcijos vertė sudaro 6400 lt, ir kiauliena, kurios produkcijos vertė sudaro 182000 lt.
Laikant kiaules yra paskaičiuojamas ir jų mėšlo sukaupimas, žinant kad iš vienos paršavedės yra gaunama 2 t mėšlo, penimos kiaulės 1,5 t. tai gauname kad iš viso ūkyje yra sukaupiama 608 t mėšlo.

Pašarų reikmė
Kiekvienam gyvuliui yra reikalinga tam tikra pašarų reikmė. Apskaičiuojama bendra zootechninė pašarų reikmė ir patikslinta pašarų reikmė kiaulėms. Paršavedėms reikalingas koncentruotų pašarų kiekis metams yra 33.6 t, kuiliams – 4.3 t, penimoms kiaulems – 218.4 t, paršeliams iki 2 mėn. amžiaus – 0.128 t, taigi iš viso reikalinga koncentruotų pašarų reikmė yra 282.1 t. Pašarinių šakniavaisių reikmė paršavedėms 56.0 t, kuiliams- 6.36 t, penimoms kiaulėms- 655.2 t, paršeliams iki 2 mėn. mažiaus – 0.512 t, iš viso 789.9 t. Žaliųjų pašarų reikmė paršavedėms 28.0 t, kuiliams – 3.0 t, penimoms kiaulėms – 291.2 t. Šiaudų reikmė paršavedėms 84 t, kuiliams 6 t, penimoms kiaulėms 546 t.
Šiaudų reikmė kraikui tvartiniu laikotarpiu yra surandama pagal laikomų kiaulių skaičių, mano laikomų kiaulų kraiko reikmė yra 636 t. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-07
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis17.87 KB
Autoriusvipas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasZ. Kazakevičius
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ukininkavimo pletros projektas kiauliu auginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 7 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Z. Kazakevičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą