Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Salyklinių miežių produktyvumo formavimas

Salyklinių miežių produktyvumo formavimas

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Bendros žinios apie augalą. Dirva. Derliaus dydžio prognozavimas. Veislės. Priešsėliai. Mano apsirinkta sėjomaina. Vasarinių miežių sėja ir sėklos norma. Tręšimas. Apsauga nuo ligų. Miltligė. Tinkliškoji, rudadėmė ir juostuotoji dryžligė. Smulkiosios rūdys. Fuzariozė. Dulkančios kūlės. Apsauga nuo kenkėjų. Dirvos paruošimas. Prieš sėją būtinas sėklos beicavimas. Pasėlių priežiūra. Derliaus nuėmimas ir laikymas. Išvados.

Ištrauka

Lietuviai tvirtina, kad jų nacionalinis gėrimas – alus, tačiau negali pasigirti jo suvartojimo kiekiais. Palyginant su kitomis Europos sąjungomis šalimis lietuviai beveik pačiame sąrašo gale, bet toli gražu ne pirmi, jie šiek tiek atsilieka nuo švedų . Pagal alaus gamybą ir išgertą kiekį vienam gyventojui pirmauja čekai. Kiekvienas Čekijos gyventojas vidutiniškai suvartoja 162 litrus šio gėrimo. Antrą sąrašo vietą užima airiai, jie suvartoja 146 litrus. Tretieji būtų vokiečiai – 123 litrai, toliau suomiai ir švedai – apie 70 litrų. Taip pat lietuviai negali pasigirti ir salyklinių miežių auginimu, bei jų gaunamu derliumi. Dėl nepalankių gamtinių sąlygų ir patirties stokos salyklinių miežių derlius Lietuvoje neatitinka kokybės reikalavimų
Salyklo gamybai reikia stambių, vienodų, sveikų, puikiai dygstančių, turinčių daug krakmolo ir mažai baltymų grūdų. Tokius grūdus galima išauginti suformavus tolygų, stiprių augalų pasėlį, užtikrinus tinkamą mitybą ir apsaugojus augalus nuo ligų ir kenkėjų.

Biologinės savybės. Miežiai pradeda dygti , kai esti 3-4 0C , bet greičiausiai sudygsta daug aukštesnėje temperatūroje – 20-22 0C.
Dygdama miežio sėkla išleidžia 5-8 šakneles. Jie savidulkiai augalai. Vasariniai miežiai žydi trumpai, todėl sunku pamatyti, o kartais jie peržydi varpoms dar neišplaukėjus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis1.09 MB
AutoriusDarajus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVenskutonienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasAgronomijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Salykliniu mieziu produktyvumo formavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Venskutonienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą