Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Paslaugos kokybė: javų purškimas herbicidais

Paslaugos kokybė: javų purškimas herbicidais

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Tikslas: Užtikrinti patikimas ir kokybiškas javų purškimo herbicidais paslaugas. Projektinis skyrius. Javų purškimo herbicidais proceso aprašymas. Kokybės rodikliai, jų nustatymas ir kontrolė. Purškimo kokybės rodikliai. Paslaugos kokybės rodikliai. Gedimai, jų nustatymas ir išlaidos. Įmonės organizacinė struktūra. Pareigybiniai nuostatai. Bendroji dalis. Pagrindiniai traktoriaus vairuotojo uždaviniai ir pareigos. Traktoriaus vairuotojo teisės. Traktoriaus vairuotojo atsakomybė. Proceso uždavinių medis. Proceso elementų detalus aprašymas. Tinklinio grafiko sudarymas. Išvados.

Ištrauka

Javų auginimas ir jos produktų gamybą visame pasaulyje sparčiai paplitusi ir vis didėja. Šios rūšies produktams būdingos geros maistinės savybės, todėl jų suvartojimas gali būti tam tikru kriterijumi, parodančiu šalies gyventojų pragyvenimo lygį. Siekiant užtikrinti reikiamą kultūrinių augalų produktyvumą, reikia juos apsaugoti nuo šalutinių veiksnių, kurie įtakoja jų derlingumą. Tam tikslui pasiekti jie yra purškiami cheminiais preparatais.
Javų purškimas ir jo organizavimas yra labai svarbus darbas, kuris įtakoja ne tik derliaus, bet ir būsimo produkto kokybę ir patikimumą. Todėl šiame darbe bus aprašyta įmonės organizacinė schema ir procesų uždavinių medis, tam kad darbai būtų įvykdyti optimaliai, remiantis visais aspektais užtikrinančiais paslaugos kokybę.

Tikslas:
Užtikrinti patikimas ir kokybiškas javų purškimo herbicidais paslaugas.
Nustatyti javų purškimo herbicidais kokybės rodiklius.
Nustatyti traktorininko pareigybinius nuostatus, kad būtų garantuotas kokybiškas javų purškimo herbicidais darbas.

Darbo struktūra ir apimtis:
Darbą sudaro 18 puslapių. Jame yra įvadas, projektinis skyrius su paveikslais ir lentelėmis, išvados ir naudotos literatūros sąrašas.

Purškimo paskirtis – saugant kultūrinius augalus nuo piktžolių, tiksliai normuoti purškiamus cheminius preparatus ir tolygiai paskleisti lašelius ant purškiamo paviršiaus (žr. 1 pav.). [4]

Augalų apsauga – tai veikla, kai yra naudojamos biologinės, cheminės, karantino ir kitos priemonės, apsaugančios augalus nuo ligų sukėlėjų, kenkėjų ir piktžolių arba mažinančios jų žalą, kartu išsaugant ekologinę pusiausvyrą gamtoje. Kultūriniams augalams apsaugoti nuo ligų, kenkėjų ir piktžolių gali būti taikomi įvairūs metodai: agrotechninis, biologinis, cheminis, fizinis – mechaninis ir kiti.
Agrotechninis metodas – tai žemės ūkio augalų auginimas optimaliomis sąlygomis, kurios skatina augalus sparčiai augti, stimuliuoja natūralų augalų atsparumą patogenams, stabdo žalingųjų organizmų paplitimą pasėliuose bei mažina jų daromą žalą derliui ir jo kokybei.
Biologinis metodas – tai natūralių priešų – entomofagų ar parazitinių vabzdžių, erkių, nematodų, bakterijų, grybų ar virusų – panaudojimas žalingųjų organizmų plitimui ir daromai žalai sustabdyti ar apriboti. [1]
Fizinis - mechaninis metodas – tai augalų kenkėjų surinkimas rankomis ar specialiais įrenginiais ir sunaikinimas, kenkėjų naikinimas kaitinant, šaldant arba išdžiovinant grūdus, terminis sėklų apdorojimas, ligotų augalų pašalinimas iš pasėlių, piktžolių naikinimas mechaninėmis priemonėmis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-03
DalykasŽemės ūkio referatas
KategorijaŽemės ūkis
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis139.62 KB
Autoriussunrise
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasPetkevičius
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasŽemės ūkio inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Paslaugos kokybe javu purskimas herbicidais [speros.lt].docx
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Petkevičius
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą