Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Mašinų serviso įmonės projektas

Mašinų serviso įmonės projektas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Kursinis projektas. Santrauka. Įvadas. Projektinės dalies. Traktorių reikmės ūkiams skaičiavimas. Traktorių reikmės serviso įmonei skaičiavimas. Traktorių naudojimo planavimas. Traktorių TP ir GT organizavimo formos pasirinkimas. Traktorių TP skaičiaus nustatymas. Traktorių TP ir GT darbo sąnaudų skaičiavimas. Gamybinių darbininkų ir mobilių TP ir GT agregatų reikmės skaičiavimas. Traktorių TP ir GT reikalingas įrangos parinkimas. Dirbtuvės patalpų ir pagrindinių pastatų bei kitų įrenginių plotų skaičiavimas. Išvados. Anotacija.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje yra daug ir įvairios ž.ū. technikos. Naujieji traktoriai ir ž.ū. mašinos dažniausiai yra labai sudėtingos konstrukcijos, todėl reikalaujama ypač geros priežiūros. Dauguma ž.ū. mašinų dirba sunkiomis sąlygomis, tai joms reikalinga tinkama kvalifikuota priežiūra.
Norint kokybiškai ir laiku atlikti traktorių ir ž.ū. mašinų priežiūras, remonto bei reguliavimo operacijas pirmiausia reikalingos tinkamos dirbtuvės. Remonto dirbtuvių dydis, įrengtų skyrių kiekis, darbininkų skaičius bei kvalifikacija priklauso tik nuo turimos arba planuojamos turėti ž.ū. technikos. Kuo ji sudėtingesnė, tuo reikia aukštesnės kvalifikacijos darbininkų, sudėtingesnių diagnozavimo, remonto bei detalių naujinimo įrenginių.
Kiekvienose dirbtuvėse turėtų būti tokie skyriai kaip kalvė, tekinimo staklės, mašinų priežiūros ir remonto salė, suvirinimo skyrius, plovykla atitinkamos pagalbinės patalpos. Taip pat dirbtuvėse turi būti pastatyti ž.ū. mašinų ir traktorių laikymo garažai, pastogės ar įrengtos specialios stovėjimo aikštelės.

Serviso įmonės veiklos zonoje esantiems ūkiams reikalingas traktorių kiekis priklauso nuo jų turimo žemės ploto, pasėlių struktūros ir pasiskirstymo.
Ūkių naudojami žemės plotai ir auginamų augalų struktūra pateiksiu 1 ir 2 lentelėse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis75.56 KB
Autoriusjustinas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasV. Gaurys
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasŽemės ūkio inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Masinu serviso imones projektas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • V. Gaurys
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą