Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Svetainės interjero projektas: kambariniai augalai

Svetainės interjero projektas: kambariniai augalai

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: parinkti kambarinius augalus svetainei pritaikant juos prie interjero stiliaus, pagal jų bioekologinius poreikius. Bendras svetainės aprašymas. Parinktos kambarinės gėlės ir jų bioekologiniai poreikiai. Gėlių asortimentas ir jų bioekologiniai poreikiai. Augalų aprašymas. Svarbiausi gėlių priežiūros darbai. Išvados.

Ištrauka

Namai – erdvė kurioje vyksta visapusiškas gyvenimas. Čia mes ilsimės ir priiminėjam svečius ir tiesiog leidžiam laiką. Kiekvieni namai yra saviti ir erdve ir stiliumi ir žmogaus gyvenimo būdu. Augalai vienareikšmiškai yra namų dekoro detalė, bet puošia jie namus tik tada kai augalai yra tinkamai parenkami, prižiūrimi ir tinkamoje vietoje.
Svarbu žinoti pagrindines taisykles ir reikalavimus, kad augalai neužgožtų namų, kad matytųsi visas esamas grožis, kad nestelbtų vieni kitų.
Taigi vertėtų tinkamai parinkti augalus, juos derinti prie esamo interjero stiliaus. Ir nuspręsti ar sukurti gėlių kompoziciją ar vieną įspūdingą augalą.
Šiame projekte bus pateikiama svetainės interjero projektas ir pateikti kambariniai augalai šiai patalpai.
Darbo tikslas: parinkti kambarinius augalus svetainei pritaikant juos prie interjero stiliaus, pagal jų bioekologinius poreikius.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti ir pateikti bendrą svetainės projektą.
2. Parinkti augalus svetainei.
3. Aprašyti pateiktus augalus pagal jų bioekologinius poreikius ir dekoratyvumą.

Svetainė ideali buveinė daugeliui kambarinių gėlių, šviesos daug, kambarys didelis, tad vietos atokiam kampe galima rasti ir paunksminiams augalams. Vasarą daug šilumos, o žiemos metu vėsu. Šioje individualioje patalpoje auginama daugiausia kambarinių augalų. Svetainėje gėles laiko 79% gėlių augintojų.
Šio projekto tikslas yra pateikti pasiūlymus svetainei, kurios stilius yra klasikinis. Jos plotas . Langai šiaurinėje ir rytinėje kambario pusėje. Parinkti tokie augalai, kurie tiktų klasikiniam interjero stiliui, taip pat buvo atsižvelgta ir gėlių bioekologinius poreikius.
Šviesa į patalpas patenka nevienodai. Per rytinį langą atitinkamai patenka 80% šviesos. Kambarinių augalų poreikis šviesai įvairus. Vieniems augalams reikia daug saulės, kiti ją tik pakenčia. Todėl šiai projektuojamai svetainei, kurios langai rytinėje pusėje parinkti tokie augalai, kurie mėgsta šviesą, bet netiesiogiai apšviestą vietą. Parinkta kompozicija ant stalelio Trijuostė sansevjera (Sansevieria trifasciata),Ilgalapis inkstpapartis ( Nefrolepis exaltata). Šie augalai nuo rytinio lango atitolę apie 1 metrą. Našlaitinės sanpaulijos (Saintpaulia ionantha) puošia svetainę pastatytos ant komodos prie lango. Rausvasis filodendras (Philodendron erubescens) vijoklinis augalas parinktas todėl, kad jis gali augti menkai apšviestoje vietoje, šešėlyje. Parinktų augalų bioekologiniai poreikiai pateikti 1 lentelėje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio namų darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasNamų darbai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis20.05 KB
Autoriusrasa
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Repšienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word kambariniu augalu projektas1 [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 8 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • R. Repšienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą