Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Gėlininkystės praktikos ataskaita

Gėlininkystės praktikos ataskaita

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Gėlininkystės mokomosios praktikos ataskaita. Įvadas. Literatūros apžvalga. Rudenį gėlyne atliekami darbai. Patalpoje esančių gėlių priežiūra rudens laiku. Gėlių dekoratyvumas pagal ilgaamžiškumą. Vienmetės gėlės. Daugiametės gėlės. Tyrimų rezultatai ir jų aptarimas. Klaipėdos Universiteto (KU) botanikos sodas. VU Botanikos sodas. Klaipėdos miesto gėlynų analizė. Išvados.

Ištrauka

Praktika – tai studijų proceso dalis, kurios metu studentai pagal specialybę atlieka praktikos užduotis. Praktikos metu studento žinios yra patikrinamos, pritaikomos, bei tobulinamos praktinėje profesinėje veikloje. Praktikai vadovauja kvalifikuoti dėstytojai ir ji yra privaloma pagal parengtą studijų programą.
Gėlininkystė- augalininkystės šaka, apimanti gražiažiedžius ir dekoratyvinius-lapinius augalus. Gėlininkyste užsiima estetiniu (gėlynai soduose, parkuose, miestų aikštėse, sodybose, kambarinės gėlės gyvenamose patalpose) arba moksliniu tiriamuoju ir mokomuoju-pedagoginiu tikslu (botanikos sodai, mokyklos).Gėlės žmonijos istorijojesiejamos susodais ir parkais, apie kurios mes žinome iš arhyvų ir iki šių dienų užima svarbų vaidmenį.
Klaipėdos Verslo ir Technologijų kolegijoje, kraštotvarkos katedroje yra vykdoma gėlininkystės praktika. Šios praktikos metu studentai gilina savo žinias apie gėles: jų priežiūrą, sodinimą bei persodinimą ir pan.
Ši praktika yra reikalinga studijuojant želdinių ir dizaino specialybę, nes gėlės tai neatsiejama gamtos dalis.

Tikslas: Nustatyti rudens sezono darbų svarbą gėlėms, esančioms lauke ir patalpoje.
Uždaviniai:
• Įvertinti gėlyne atliekamus rudens darbus.
• Įvertinti patalpoje esančių gėlių priežiūra rudens laiku.
• Nustatytigėlių dekoratyvumą (vienmetė, dvimetė ir t.t. )
Tyrimo objektai: Kolegijos augynas, Klaipėdos universiteto botanikos sodas, Kraštotvarkos katedros patalpų gėles, Green deco paroda, Vilniaus botanikos sodas, Klaipėdos miesto gėlynai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio praktikos ataskaita
KategorijaŽemės ūkis
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Dydis86.16 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gelininkystes mokomosios praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais