Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Agroekologijos mokomosios praktikos ataskaita

Agroekologijos mokomosios praktikos ataskaita

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Sėjomaina ūkyje. Priešsėlių parinkimas. Sėjomainos rotacija. Sėjomainų reikšmė. Mano ūkio sėjomaina. Humuso ir maisto medžiagų balanso apskaičiavimas ūkyje. Skaičiavimai. Humuso balansas. Maisto medžiagų balansas. Išneša su derliumi. Mėšlo laikymas ekologiniame ūkyje. Komposto gamyba. Dirvos apsauga nuo erozijos. Augalų kaimynystės ypatumai. Aplinkosauginė programa ūkyje. Ekologinio ūkininkavimo programa. Išvados. Darbas iliustruotas lentelėmis (3).

Ištrauka

Įgyvendinant bendruosius aplinkosaugos tikslus, siekiame garantuoti subalansuotą šalies teritorijos plėtrą, formuoti sveiką ir harmoningą žmonių gyvenamąją aplinką, gamtines ir kultūrines kraštovaizdžio vertybes, bendrą ekologinį stabilumą. Taip pat diferencijuoti krašto tvarkymą pagal šalies gamtinių išteklių, socialinių ir kultūrinių bei ekonominių sąlygų skirtumus.
Į tai atsižvelgiama, kuriant agrarinės aplinkosaugos politiką ir siekiama formuoti tinkamą žemėnaudos struktūrą, sustabdyti augalų, gyvūnų ir kitų ekosistemų nykimą, saugoti natūralius upių ir ežerų krantus, natūralias pievas, rekreacinę aplinką, optimizuoti gamtonaudą ir išsaugoti kraštovaizdį bei biologinę įvairovę, sumažinti neigiamą žemės ūkio poveikį ir kurti sveiką gamtinę aplinką.
Kaimas, žemės ūkis ir aplinkos apsauga yra neatskiriamai susiję, nes dėl ūkinės veiklos atsiradusi tarša nitratais, pesticidais bei įvairiomis nuotekomis alina gamtą. Todėl į visas kaimo problemas tenka žiūrėti kaip į socialinę bei ekologinę visumą. Vienas populiariausių socialinių ir ekonominių bei agrarinės aplinkosaugos problemų sprendimo kaimo vietovėse priemonių yra ekologiškų žemės ūkio produktų gamyba. Šis ūkininkavimo būdas padeda ne tik spręsti gyventojų užimtumo, žemės ūkio produkcijos konkurencingumo ir papildomų pajamų klausimus, bet kartu veikia ir kaip prevencinė aplinkos apsaugos priemonė.

Mano ūkio specializacija yra mišrus ekologinis ūkis. Jame auginami ir gyvuliai, ir įvairios žemės ūkio kultūros. Žemės plotas – 58 ha. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio praktikos ataskaita
KategorijaŽemės ūkis
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Dydis15.65 KB
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Agroekologijos mokomosios praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais