Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų deklaravimas ir kontrolė

Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų deklaravimas ir kontrolė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Žemės ūkio žemės surašymas. Surašymo tikslai ir uždaviniai. Administracinio rajono ūkinio naudojimo intensyvumas (Žemės fondo analizė Trakų rajone). Visuotinis žemės ūkio pasėlių deklaravimas. Paraiškos valstybės paramai gauti pateikimo reikalavimai. Žemės ūkio naudmenų plotai, už kuriuos mokamos tiesioginės išmokos. Deklaravimo darbų pasiskirstymas pagal apskritis 2004 metais. Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų įbraižymas ortofotografiniame žemėlapyje. Ortofotografiniai žemėlapiai. Žemės blokai ir jų charakteristikos. Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų ribų įbraižymas ortofotografiniame žemėlapyje. Pasėlių plotų nustatymas. Deklaracijos formos užpildymas. Ortografiniame žemėlapyje įbraižytų žemėnaudų plotų skaičiavimas palete. Deklaracijos formos užpildymas. Išmokų ir sankcijų taikymas. Pasėlių deklaravimo kontrolė. Mobile Mapper GPS imtuvai. Išvados.

Ištrauka

Kursiniame projekte yra nagrinėjami Žemės ūkio žemės surašymo tikslai ir uždaviniai, taip pat atliekama "Žemės fondo" analizė Vilniaus apskrityje Trakų rajone.
Analizės rezultatai vaizduojami grafiškai.
Taip pat aptariamas visuotinis Žemės ūkio pasėlių deklaravimas:
- paraiškos valstybės paramai gauti reikalavimai;
- žemės ūkio naudmenų plotai už kuriuos mokamos tiesioginės išmokos;
- deklaravimo darbų pasiskirstymas pagal apskritis 2004 metais.
Yra pateikiami Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotų ribų įbraižymo ortofotografiniame žemėlapyje reikalavimai, taip pat supažindinama su ortofotografiniais žemėlapiais bei žemės blokais.
Projekte yra pateiktas Trakų rajono ortografinis žemėlapis su jame įbraižytais bei palete išmatuotais žemėnaudų plotais.Taip pat yra pateikta užpildyta Deklaracijos forma, bei aptartas išmokų ir sankcijų taikymas.
Yra išaiškinti pasėlių deklaravimo kontrolės principai, taipogi paaiškinami Mobile Mapper GPS imtuvo veikimo principai.


Žemės ūkis – ūkio šaka, apimanti žemės ūkio veiklą.
Žemės ūkio veikla – veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą ir apdorojimą, savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų perdirbimą, maisto produktų gamybą ir šių produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės ūkiui teikimą. Žemės ūkio veikla nelaikoma maisto produktų gamyba iš ne savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų ir šių produktų realizavimas.
Žemės ūkio veiklos subjektas – asmuo, įregistruotas įstatymų ar kitų teisės aktų nustatyta tvarka ir užsiimantis žemės ūkio veikla. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis75.09 KB
AutoriusNijole
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes ukio naudmenu ir paseliu plotu deklaravimas ir kontrole [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą