Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Miškų tvarkymas: Varėnos urėdija, Pirčiupių girininkija

Miškų tvarkymas: Varėnos urėdija, Pirčiupių girininkija

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Miškų skirstymas grupėmis ir kategorijomis. Miškų atkūrimas ir įveisimas. Miško sėklinė bazė. Miško žėlimo ir želdinimo fondo suvestinė. Apsauginių miško želdinių projektavimas. Miško želdinių gebėjimo atlikti apsaugines funkcijas apibūdinimas. Miško kirtimų projektavimas. Pagrindiniai kirtimai. Ugdymo kirtimai. Miškų apsaugos priemonių projektavimas. Priešgaisrinė apsauga. Priešgaisrinių priemonių projektavimas. Miškų sanitarinės būklės gerinimo priemonės. Ūkinių priemonių projektavimas privačiuose miškuose.

Ištrauka

Aiškinamasis raštas :
Visi miškai pagal savo funkcinę paskirtį, ūkininkavimo tikslus bei režimą skirstomi į 4 grupes: rezervatiniai, ekosistemų apsaugos ir rekreaciniai, apsauginiai bei ūkiniai miškai.
IV grupė. Šiai grupei skyrėme ūkinės veiklos miškus, šie miškai skirti ūkinės veiklos plėtojimui. Jie skirti nedieninės produkcijos gavimui. Jų turime 38 sklypus.
Dalis mūsų ūkinių miškų dėl juose esančių vandens telkinių šio atveju vandens griovių, sklypuose skyrėme 1-5 m. vandens apsaugines juostas. Vandens apsaugos miško zonos išskiriamos ištisais sklypais aiškiomis ribomis. Šių sklypų yra 27 sklypai.
II ir III miškų grupių mūsų miškuose nėra.


Aiškinamasis raštas:
Sėklas miškams veisti galima rinkti tik tuose sėkliniuose objektuose, kuriems Miško genetinių išteklių, sėklų ir sodmenų tarnyba yra išdavusi leidimą ar deklaraciją.
Surinktos ir paruoštos sėklos bei išauginti sodmenys miškui veisti naudojami nustatytuose ir Aplinkos ministro patvirtintuose kilmių rajonuose. Viename kilmės rajone trūkstant sėklų ar sodmenų, juos galima įvežti iš gretimo kilmės rajono kaimyninės urėdijos.
Varėnos urėdijai pušies sėklas ėmėme iš Varėnos urėdijos, Merkio girininkijos. Ąžuolo iš Dainavos urėdijos, Vaišvydavos girininkijos. Beržo sėklas iš Šiaulių urėdijos, Lukšių girininkijos. Eglės sėklas atsivežėme iš Alytaus urėdijos, Sudvajų girininkijos, o juodalksnio iš Marijampolės urėdijos Šunskų girininkijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis46.95 KB
Autoriuspablo
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJ. Šepetienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasMiškų ir ekologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Misku tvarkymas Varenos uredija Pirciupiu girininkija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • J. Šepetienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą