Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Žemės ūkis>Traktorinių agregatų skaičiavimas

Traktorinių agregatų skaičiavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Kursinis projektas. Santrauka. Įvadas. Analitinė dalis. Technologinės operacijos aprašymas. agrotechniniai reikalavimai. žemės ūkio mašinų apžvalga ir įvertinimas Projektinė dalis. Paprasto traktorinio agregato sudarymas. Traktoriaus ir darbo mašinos parinkimas. Traktoriaus darbinio greičio ir pavaros parinkimas. Traktoriaus traukos jėga. Darbo mašinų pasipriešinimas traukai. Darbo mašinų skaičius agregate ir agregato pasipriešinimas traukai. Traktoriaus traukos jėgos panaudojimo laipsnis. Mišraus traktorinio agregato sudarymas. Traktoriaus ir darbo mašinos parinkimas. Traktoriaus darbinio greičio ir pavaros parinkimas. Traktoriaus traukos jėga. Darbo mašinų lyginamasis pasipriešinimas traukai. Darbo mašinų pasipriešinimas traukai. Traktoriaus traukos jėgos panaudojimo laipsnis važiavimo būdų parinkimas sudarytiems agregatams. Paprasto traktorinio agregato važiavimo būdo parinkimas. Mišraus traktorinio agregato važiavimo būdo parinkimas. Darbo analizė. Paprasto agregato ekspoataciniai rodikliai. Agregato važiavimo būdo įvertinimas. Agregato techninis našumas. Žmogaus darbo sąnaudos. Agregato traukos mechaninės energijos sąnaudos mišraus agregato ekspoataciniai rodikliai. agregato važiavimo būdo įvertinimas. Agregato techninis našumas. Žmogaus darbo sąnaudos. Agregato traukos mechaninės energijos sąnaudos. Išvados.

Ištrauka

Žemės ūkio mašinos palengvina sunkų žemdirbio darbą. Jomis darbai atliekami daug sparčiau, didesnis darbo našumas. Šalyse , kuriose žemės ūkis gerai mechanizuotas, vos keli procentai gyventojų dirba žemės ūkyje ir išmaitina visus kitus.
Daugeliu atvejų mašinomis darbai atliekami ne tik sparčiau, bet ir geriau nei rankomis, o kai kuriuos jų – praktiškai įmanoma atlikti tik mašinomis.
Svarbu, kad žemės ūkis duotų gerų rezultatų. Tam būtina žinoti technologinių operacijų seką ir kaip racionaliai sudaryti traktorinius agregatus.
Traktorinių agregatų sudarymas – sudėtinga operacija. Tai energetinės (traktoriaus) ir žemės ūkio mašinos (darbo mašinos) racionalus parinkimas, agregato darbo mašinų skaičiaus nustatymas, optimalaus darbinio greičio parinkimas.
Agregatas turi būti sudarytas taip, kad kokybiškai atliktų technologinę operaciją, būtų parinktas optimalus darbinis greitis ir būtų racionaliai išnaudota traktoriaus galia. Tinkamai sudarytą agregatą bus lengva aptarnauti ir prižiūrėti.
Nereikėtų užmiršti ir darbo saugumo bei gamtosaugos. Mašina privalo būti saugi, nekelianti pavojaus susižeisti ar net žūti.
Ūkininkai, siekiantys maksimalių rezultatų, privalo mokėti sudaryti traktorinius agregatus. Tai taip pat svarbu, žinoti kada ir kaip sėti ar sodinti.Taigi tik pasirinkę tinkamus agregatus mes galėsime pasiekti gerų rezultatų.
Paprastos bulviasodės padaro vagutę ir ją užžeria. Į mašinos padarytą vagutę bulves išmėto ant mašinos važiuojantis darbininkas. Pusiau automatinė bulviasodė padaro vagutę, pasodina bulvę ir ją užžeria. Bulves į sodinamąjį aparatą deda ant mašinos sėdintis darbininkas. Šios sodinamosios yra pranašesnės už paprastas, nes bulvės eilutėse pasodinamos vienodais atstumais. Paprastomis ir pusiau automatinėmis bulviasodėmis galima sodinti daigintas bulves. Automatinėse bulviasodėse visos bulvių sodinimo operacijos mechanizuotos. Pagal sodinamųjų aparatų tipą bulviasodės skirstomos į diskines, ir elevatorines, pagal sujungimą su traktoriumi į prikabinamas ir pakabinamas. Bulviasodės esti dviejų, keturių,, šešių ar aštuonių eilių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasŽemės ūkio kursinis darbas
KategorijaŽemės ūkis
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Dydis227.56 KB
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasŽemės ūkio inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Traktoriniu agregatu skaiciavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Steponavičius
Pasidalink su draugais